Thursday Dec 13, 2018

useful information

MAHMOUD HAKANI

پست سازمانی:رئیس اداره

مدرک تحصیلی:فوق لیسانس

رشته:مدیریت حمل ونقل دریایی

Asalouyeh.Portdirector@bpmo.ir

Asalouyeh.Harbourmaster@bpmo.ir

hakani 

BAHRAM NAKISA

پست سازمانی: کارشناس بنادر-مشاور

مدرک تحصیلی:لیسانس

رشته:مدیریت - حقوق

Nakinakisa.Bahram@bpmo.ir

nakisa 

MANOUCHEHR MALEKZADEH

پست سازمانی:راهنما درجه 2

مدرک تحصیلی:لیسانس

رشته:

malekzadeh 

DAVOOD YAZDANPARAST

پست سازمانی: کارشناس مالی

مدرک تحصیلی:لیسانس

رشته: مدیریت دولتی

Yayazdanparast.Davoud@bpmo.ir

yazdanparast 

AMIR HOOSHANG ALAEI

پست سازمانی: مسئول امور مالی

مدرک تحصیلی: لیسانس

رشته: مدیریت بازرگانی

Alaei.Amir@bpmo.ir

علائی 

MOZAFAR SABER LEILAN

پست سازمانی: کارشناس امور مالی

مدرک تحصیلی: لیسانس

رشته: اقتصاد - مالی

Saber.Mozafar@bpmo.ir

saber-m 

EHSAN ANSARI

پست سازمانی: مسئول آمار و انفورماتیک

مدرک تحصیلی: لیسانس

رشته: IT

Ansari.ehsan@bpmo.ir

ansari 

DARVISH JOKAR

پست سازمانی:کارشناس آمار و انفورماتیک

مدرک تحصیلی: لیسانس

رشته: IT

jokar 

MORTEZA BAZR AFKAN

پست سازمانی: کارشناس سوانح

مدرک تحصیلی:فوق لیسانس

رشته: مهندسی دریا - بندر و کشتیرانی

MOHAMMAD TAGHI NAZARI

پست سازمانی: کارشناس کنترل و بازرسی

مدرک تحصیلی:فوق لیسانس

رشته: مهندسی حمل و نقل دریایی

Asalouyeh.portDeputy@bpmo.ir

nazari-m 

JALAL MOSHAYEDI

 

پست سازمانی: کارشناس کنترل و بازرسی

مدرک تحصیلی: لیسانس

رشته: مهندسی دریا - دریانوردی

جلال مشیدی 

HOSSEIN TAHERI OTAGHSARA

 

پست سازمانی: کارشناس کنترل و بازرسی

مدرک تحصیلی:فوق لیسانس

رشته: مهندسی حمل و نقل دریایی

Taheri.Hossein@bpmo.ir

taheri-h 

FARDIN KARGAR SAFTJANI

پست سازمانی: کارشناس کنترل و بازرسی

مدرک تحصیلی:لیسانس

رشته: مهندسی دریا- دریانوردی

Kargar.Fardin@bpmo.ir

kargar 

AMIN TAGHIZADEH

پست سازمانی: کارشناس امور دریایی

مدرک تحصیلی:فوق لیسانس

رشته: پدافند غیرعامل

POUYAN SAEEDI MOGHADAM

پست سازمانی: کارشناس امور دریایی

مدرک تحصیلی:لیسانس

رشته: مهندسی کشتی - مکانیک

 

saeedi moghadam 

ADEL ZAHEDI

پست سازمانی:مسئول دفتر رئیس

مدرک تحصیلی: لیسانس

رشته: مدیریت دولتی

 

Zahedi.Adel@bpmo.ir

zahedi 

MOHAMMAD SAEED KOLAH KAJ

پست سازمانی:

مدرک تحصیلی: لیسانس

رشته:

MOHAMMAD MEHDI MOHAMMAD POUR

پست سازمانی: کارشناس امور دریایی

مدرک تحصیلی: لیسانس

رشته: مهندسی حمل و نقل دریایی

 

HOSSEIN JAFARI SANJARI

پست سازمانی: سر راهنما

مدرک تحصیلی:لیسانس

رشته:

BAHMAN SHEKARI

پست سازمانی: سر راهنما

مدرک تحصیلی:لیسانس

رشته:

محمد کاظم سرخپور

پست سازمانی:سر راهنما

مدرک تحصیلی:

رشته:

GHOLAMREZA MAHMOUDI

پست سازمانی: سر راهنما

مدرک تحصیلی:

رشته:

 

 

 

ناصر حسن نژاد

پست سازمانی: راهنما درجه 2

مدرک تحصیلی:لیسانس

رشته:

Hasannezhad.Naser@bpmo.ir

hasannejad 

اردلان دهقانیان

پست سازمانی:راهنما درجه 3

مدرک تحصیلی: لیسانس

رشته:

Dehghanian.Ardalan@bpmo.ir

dehghanian 

مالک مومنی

پست سازمانی: خدماتی

مدرک تحصیلی: دیپلم

رشته:

کریم میرشکاری

پست سازمانی: خدماتی

مدرک تحصیلی:فوق دیپلم

رشته:

عیاد عیادی

پست سازمانی: خدماتی

مدرک تحصیلی: دیپلم

رشته:

پست سازمانی:

مدرک تحصیلی:

رشته: